ZiNCiR KESMEZ TULUM PANTOLON VE CEKET TAKIMI

Referans No: KGFRSTR

₺0,00
Vergi dahil

ZiNCiR KESMEZ TULUM PANTOLON VE CEKET ; Kesilmeye dayanıklı EN 381 sertifikalı PANTOLONU ve sertifikasız ceket kombinasyonu ile ayak bölümünde en üst seviyede koruma sağlar. Yüksek görünürlüğü sayesinde fark edilmeyi kolaylaştırır. Konforu ile zor koşullarda yüksek performans gösterir.

Adet
Stoktaki son ürünler

  • Güvenli Alış-Veriş Güvenli Alış-Veriş
  • Gün İçinde Kargo Gün İçinde Kargo
  • Geri İade Geri İade

ZiNCiR KESMEZ TULUM PANTOLON VE CEKET TAKIMI

Kesilmeye dayanıklı EN 381 sertifikalı PANTOLONU ve sertifikasız ceket kombinasyonu en üst seviyede koruma sağlar. Yüksek görünürlüğü sayesinde fark edilmeyi kolaylaştırır. Konforu ile zor koşullarda yüksek performans sağlar.

Tulum Pantolon :

Pantolon bahçıvan model şeklinde üretilmiştir. İç kısmında kesilmeye dayanıklı özel katman bulunmaktadır. EN 381 sertifikalıdır. Pantolonun göğüs kısmında fermuarlı cep bulunmaktadır. Pantolonun sağ ve solunda yan cepler bulunmaktadır. Ayrıca sağ tarafta cetvel cebi bulunmaktadır. Pantolonun arkasına 2 adet fermuarlı havalandırma cebi konmuştur. Konforu sağlamak amacı ile ayarlanabilir lastik askı bulunmaktadır. Ağ kısmı takviye ile güçlendirilmiştir. Paçalarda görünürlüğü artırmak amacı ile turuncu parça
bulunmaktadır.

EN 381-5 Class - 1


Ceket :
Ceketin etek kısmında iki adet, sol kol kısmında bir adet kapaklı dıştan takma cep bulunmaktadır. Ayrıca sol göğüste gizli fermuarlı cep bulunmaktadır. Ceketin üst kısmı yüksek görünürlükte turuncu kumaştan üretilmiştir. Teni tahriş etmemesi için yaka kısmı
kadifeden üretilmiştir. Ceketin sırtında konfor için 3 adet havalandırma boşluğu bulunmaktadır. Ceketin üst kısmında file astar bulunmaktadır. Ceket eteğinin arka kısmı öne göre daha düşüktür. Mekanik risklere ve kirlenmelere karşı örgü ribana bileklikler bulunmaktadır.Ceketin kesilmez testi ve özelliği yoktur.

 

KGFRSTR
1 Öğe

Belirli Referanslar