TRiPOD ViNCi YK-T-20

Referans No: ATSYKT20

$6.370,82
Vergi dahil
Adet

  • Güvenli Alış-Veriş Güvenli Alış-Veriş
  • Gün İçinde Kargo Gün İçinde Kargo
  • Geri İade Geri İade
Ürünün belirtilen kullanım süresi 10 yıldır, fakat kullanıma ve/veya yıllık denetim sonuçlarına bağlı olarak süre uzayabilir veya kısalabilir. Şüpheniz bulunması halinde ya da düşme durumunda ekipman en az on iki ayda bir üretici firma ya da atanan yetkili kişi tarafından kontrol edilerek sağlamlığı ve dolayısıyla kullanıcının güvenliği garanti edilmelidir.
Her ürün doğrulamasının ardından ilgili form doldurulmalıdır.

Özellikler

Tüm elemanları (konumlandırma pimleri, sabitleme pimleri, ...) üründen kopmayacak şekilde tasarlanmıştır. TRİPOD kurulumu için gerekli aletler ürünle birlikte verilir.
Tüm durumlarda kablo ile emniyet kemerinin bağlantı noktası
bir konektör üzerinden yapılmalıdır (EN362).
Kullanıcının güvenliği ekipmanın sürekli verimli halde bulunmasına ve bu kılavuzda bulunan talimatları anlamasına bağlıdır.
Ürünün etiketinin okunabilirliği periyodik olarak kontrol edilmelidir.
Bu ekipman sadece eğitimli, uzman ve sağlığı yerinde bir kişi tarafından ya da eğitimli ve uzman bir kişi gözetiminde kullanılmalıdır. Kurtarma operasyonları üçüncü bir şahsın bulunmasını gerektirir. Dikkat! Bazı tıbbi durumlar kullanıcının güvenliğini etkileyebilir, şüpheli bir durumda hekiminize danışın.
Her kullanımdan önce vincin çalışır durumda olup olmadığını (sarma/sargıyı açma/yükü indirirken manivelanın durumu), görülebilir parçaların durumunu (deformasyon, paslanma olmadığını) kontrol edin... Deformasyon varsa veya şüpheleriniz varsa, vinç kullanılmamalıdır.

Kapalı Alanlar için tasarlanmıştır.

Ayarlanabilir yükseklik : 1.15 m - 2.15 m

Taban Çapı : 1.5 m

Ağırlık : 13 kg

MAx. Yük Kapasitesi : 200 kg

20 metre Çelik Halat.

EN 1496:2006 CLASS A

 

 Özellik  20mt. Çelik Halat
 Paket Miktarı  1 Adet
ATSYKT20
10 Öğeler

Belirli Referanslar