• -₺5.939,00
  • -₺5.939,00

EMNİYETLi DOLAP GENEL YANICILAR ICIN 227 LITRE

Referans No: MJ896020

₺30.056,00
₺24.117,00 Kazancınız
Vergi dahil
EMNİYETLi DOLAP GENEL YANICILAR ICIN 227 LITREJustrite 896020 227 Litre Genel Yanıcılar İçin Emniyetli DolapYasalara uyumlu bir şekilde tehlikeli sıvıları depolayan Emniyetli Dolaplar işçileri korur, yangın riskini azaltır ve verimliliği art
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Güvenli Alış-Veriş Güvenli Alış-Veriş
  • Gün İçinde Kargo Gün İçinde Kargo
  • Geri İade Geri İade

EMNİYETLi DOLAP GENEL YANICILAR ICIN 227 LITRE

Justrite 896020 227 Litre Genel Yanıcılar İçin Emniyetli Dolap

Yasalara uyumlu bir şekilde tehlikeli sıvıları depolayan Emniyetli Dolaplar işçileri korur, yangın riskini azaltır ve verimliliği artırır.
US OSHA ve NFPA standartlarına uygun Justrite dolapları yangın direnci için arada 38 mm hava boşluğu olan kaynaklanmış çelikten 1mm' lik dayanıklı çift duvara sahiptir.
Yüksek performanslı, kendiliğinden sürgülenen kapıları kolaylıkla kapanır ve yangın koşullarında en yüksek korumayı sağlar.
Paslanmaz çelikten Üç Yönlü Mermi Sürgülü kapı mekanizması yanlış kapamaya olanak vermez, her zaman ilk günkü kadar iyi kapanır.
Sure-Grip® EX sisteminin özellikleri işyerinin her zamankinden güvenli olmasını sağlar.
U-Loc™ kilitli tutamak çift anahtarı ile gelir ve artırılmış güvenlik için asma kilide uygun yapılmıştır.
El feneri tutulduğunda aydınlanan Haz-Alert™ reflektif uyarıcı etiketleri yangın ve patlama gibi durumlarda her yerden görünmesini sağlar.
Eşsiz SpillSlope™ galvanizli çelik raflar dökülmeleri arkadan ve tabandan sızıntı haznesine yönlendirir. Çok amaçlı depolamada 76 mmlik merkezlerden ayarlanabilir.
Diğer ekstralar sızıntı geçirmez 51 mm alt karter, alev tutucularla çift yönlü havalandırma, ayarlanabilir kendiliğinden yükseltilebilir ayaklar, topraklama bağlantısı ve 3 dilde uyarıcı etiketler.
İçte ve dışta kimyasal dayanıklılık için mükemmel kurşun içermeyen epoksi/polyester boya ile boyanmış her bir dolap 10 yıllık garantiye sahiptir.
FM onaylıdır. Kendiğinden kapanan modeller aynı zamanda yangın yönetmeliklerine uygundur.
Yangın koşullarında ortamdaki sıcaklık 74ºC’ye geldiğinde kendiliğinden eriyen bağlantı sistemi ile otomatik olarak kapanarak sürgülenir.

Eşsiz gizlenmiş kendiliğinden kapanma mekanizması içindekilere engellenmeden ulaşmayı sağlar.

Kapasite: 227 Litre
Kapı Adedi ve Tipi: 2 Adet Kendiliğinden Kapanan
Genişlik: 1651 mm
Derinlik: 864 mm
Yükseklik: 864 mm
Ayarlanabilir Raf: 2 Adet
Hazne Kapasitesi: 31,5 Litre
Onay: FM 
Uyum: NFPA / OSHA
MJ896020
1 Öğe

Belirli Referanslar