DUMAN KAÇIŞ SETi DRAGER CF 15 TEMİZ HAVA SİLİNDİRLİ

Referans No: DCF153359735

$0,00
Vergi dahil
DUMAN KAÇIŞ SETi DRAGER CF 15 TEMİZ HAVA SİLİNDİRLİAni oluşan risk ve kaza ortamlarından kaçmak için 10-15 dakika kadar solunum imkanı veren kaçış setidir.İçinde 1 ad 3 Litre 200 Bar temiz hava tüpü bulunur.Kullanılması kolaydır.Ağ
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Güvenli Alış-Veriş Güvenli Alış-Veriş
  • Gün İçinde Kargo Gün İçinde Kargo
  • Geri İade Geri İade

DUMAN KAÇIŞ SETi DRAGER CF 15 TEMİZ HAVA SİLİNDİRLİ

Ani oluşan risk ve kaza ortamlarından kaçmak için 10-15 dakika kadar solunum imkanı veren kaçış setidir.

İçinde 1 ad 3 Litre 200 Bar temiz hava tüpü bulunur.

Kullanılması kolaydır.

Ağırlık : 5,2 kg

Tüp:3 Litre / 200 Bar

Normal taşıma çantalı.(Soft)

Kaçış seti;EN 1146 normlarına uygun ve CE işareti olup göğüste taşınabilen ve kayışı kullanıcıya göre ayarlanabilen bir çanta içinde yer almakta ve kullanıcıya 15 dakika süreyle sıkıştırılmış hava tüpünden sabit akışta hava sağlamaktadır. Kaçış setinin bulunduğu çantanın kapağı açıldığında set otomatik olarak hava tüpünden kaçış başlığına sabit akışta hava vermeye başlamakta ve hava tüpündeki basınç 10 bara düştüğünde kullanıcıyı sesle uyaran bir düzeneğe sahiptir.

Kaçış setinin başlığı,özel bir eğitime gereksinim duyulmadan başa kolayca geçirilebilen geniş vizörlü,herkesin kullanımına uygun şekilde dizayn edilmiştir.

 

Kaçış setinin çantası yüksek görünürlüğe sahip,su geçirmez aleve dayanıklı ve yıkanabilir tipte imal edilmiş ve üzerinde karanlıkta da görülebilen kullanım şeması yer almaktadır.Kaçış setinin bakımı ve temizliği kullanıcı tarafından kolayca yapılabilmektedir.

DCF153359735
1 Öğe

Belirli Referanslar