• -$124,00
  • -$124,00

ATIŞ KULAKLIĞI 3M PELTOR BULLS EYE I

Referans No: HKBULLSEYEI

$520,00
$396,00 Kazancınız
Vergi dahil
ATIŞ KULAKLIĞI 3M PELTOR BULLS EYE IDipçik için oyukluk vardır.Aynı zamanda Peltor Serisine göre daha ince kulak kapları vardır.Atış için tasarlanmıştır.Bull’s Eye™ I Kulaklık, nişancılar ve atıcılar için bir işitme koruyucu geli
Adet

  • Güvenli Alış-Veriş Güvenli Alış-Veriş
  • Gün İçinde Kargo Gün İçinde Kargo
  • Geri İade Geri İade

ATIŞ KULAKLIĞI 3M PELTOR BULLS EYE I

Bull’s Eye™ I Kulaklık, nişancılar ve atıcılar için bir işitme koruyucu geliştirmek amacıyla, dünyanın önde gelen sporcularıyla iş birliği içerisinde tasarlanmıştır. Örneğin her bir kupun alt kısmı, işitme koruyucu ve tüfek ucu arasında oluşabilecek teması önlemek amacıyla eğri tutulmuştur. İşitme koruyucunun yalıtım seviyesi, birçok yüksek gürültülü ortamda, az yer kaplayan bir ürün ile koruma sağlamak için yeterlidir.

İşitme korumasının kullanıcının güvenini kazanabilmesi için rahat olması gerekir. Korumanın gürültüye maruz kalınan anlarda ve atış yaparken dikkatin dağılmaması amacıyla giyilmesi önemlidir. Bu nedenle Bull’s Eye™ I Kulaklık, sıvı ve köpüğün benzersiz bir bileşimi ile doldurulmuş olan ve aynı anda hem optimum yalıtım hem de düşük temas basıncı sağlayan geniş ve rahat kapama halkalarına sahiptir. Kulaklık, bir torba veya çantada kolay ve güvenli bir şekilde saklanması için açılır kapanır bir baş bandına sahiptir. Katlanabilir baş bandı ve hijyen kiti mevcuttur.

Dipçik için oyukluk vardır.Aynı zamanda Peltor Serisine göre daha ince kulak kapları vardır.Atış için tasarlanmıştır.

Dipçiğe gelen bölge inceltilmiş ve dipçik kaynak noktasında temas engellenmiştir.

YEŞİL/HAKİ RENK OLARAK STOKLARIMIZDADIR.

 

HKBULLSEYEI
20 Öğeler

Belirli Referanslar