• -$11.00
  • -$11.00

DARBE EMiCi ŞAPKA EFXA SPORT KOLi

Reference: KMEFXS

$35.00
$24.00 Save $11.00
Tax included
DARBE EMiCi ŞAPKA EFXA SPORT KOLiDarbe emici şapka basşın sabit veya hareketli cisimlere çarpılması veya sıyrılmasına karşı koruyucu başlıktır. Standart üretim ebatımız 54 -60 cm’dir. Başa kolay uyum sağlar ayarı kolaydır. Yanlarda
Quantity

  • Security policy Security policy
  • Delivery policy Delivery policy
  • Return policy Return policy

DARBE EMiCi ŞAPKA EFXA SPORT

Darbe emici şapka basşın sabit veya hareketli cisimlere çarpılması veya sıyrılmasına karşı koruyucu başlıktır. Standart üretim ebatımız 54 -60 cm’dir. Başa kolay uyum sağlar ayarı kolaydır. Yanlarda bulunan havalandırma deliğiyle hava akımını hızlandırarak kullanıcıya konfor sağlar. Baş bandı gelen darbeyi absorblamak için sünger kullanılmıştır. Darbe başlığının hafif oluşundan dolayı rahat bir kullanıma sahiptir. Üretim tarihi darbe başlığında silinmeyecek şekilde yazılıdır. Darbe emici şapka üretiminde kullanılan materyaller kullanan kişinin hijyeni ve sağlığını etkilemez. Efxa kulak, göz, yüz ve solunum koruma ürünleriyle uyumludur. Nesnelerin düşme riskinden dolayı endüstriyel güvenlik baretlerinin gerekli olduğu zamanlarda kullanılmaz. Terleme bandı ter emici havlu kumaştan her iki üründe de standart hale getirildi. Buda kişiye güven ve konfor sağlamaktadır.

Temizlik ve Bakım

Darbe emici şapka seyreltilmiş deterjan ile 30 derecede elde yıkanabilir. Kimyasal sıvı ile temizlenmesi tavsiye edilmez. Gereken temizlik sağlanamadığında şapka yenisi ile değiştirilmelidir.

Aksesuar ve Yedek Parça

Plastik kabuk, şapka istenilen renkte, tepe süngeri temin edilebilir.

Kullanım Süresi

Yoğun güneş ışığı, soğuk ve sıcakortamlar, kimyasallar ve yanlış kullanım ürünün kullanım süresini belirler. Tavsiye edilen süre 2 yıldır. Darbe emici şapkada belirgin sıyrık, çatlama, hasar oluşmuşsa değiştirilmelidir.

Ambalaj ve Saklama Koşulları

Darbe emici şapka güneş ışığı,kimyasallar, keskin nsne ile temas etmeyeceği bir kutuda saklanmalıdır.

Koli Adedi : 20 Adet

Ağırlık : 165 gr

CE EN 812:1998 / A1:2001

KMEFXS
50 Items

Specific References