• -$157.00
  • -$157.00

AYAK DESTEGi ERGONOMiK ON2

Reference: KLTNON2

$421.00
$264.00 Save $157.00
Tax included
Quantity

  • Security policy Security policy
  • Delivery policy Delivery policy
  • Return policy Return policy

AYAK DESTEĞİ ERGONOMiK

Rahatla ON2 özel asimetrik açılı tasarımı sayesinde üzerine ayaklarınızı basmanızla yere paralel konuma doğru yaklaşır. Ağırlık merkezinin önde olması nedeniyle öne arkaya salınım hareketi kolaylaşır ve size yorulmadan hareket etme imkanı sunar. Gün boyunca ister sabit şekilde isterseniz hareketli halde kullanabilirsiniz.

Ayak basma yüzeyindeki özel kauçuk yapı ayakların kaymasını önler. Aynı kauçuk malzeme zeminde de olduğu için ayak desteğinin kendisi de kaymaz ve sessizdir.

Hareketli ayak desteği bacaklarınızdaki kan dolaşımını rahatlatır, mesai sonunda sıkça rastlanan ayaklarda şişme ve yorulma şikayetlerini önler. Ayrıca sizi ergonomik açıdan doğru oturmanız yönünde destekleyerek bel, boyun ve sindirim sistemi rahatsızlıklarından korur. 

Ayak desteğinin hareketli olması, toplumda yaklaşık % 5 oranında rastlanabilen "huzursuz bacak sendromu" adlı nörolojik rahatsızlığı olan kişiler için de çok uygundur. Uzun süre oturma ve hareketsiz kalma hallerinde bacaklarında uyuşma, gerginlik vb yakınmalar sonrası şiddetli bir şekilde bacaklarını hareket ettirmek isterler. Hareket sonrası bu yakınmaları geçer.

https://youtu.be/7yrUTovu73k 

 

 

KLTNON2
5 Items

Specific References